Katalogy a ceníky ke stažení

Ceníky

Katalogy

Aktualizace

Artemide

Ikona moderního designu Artemide obohacuje svět o své designové kousky již od roku 1960. Díky kombinaci moderního přístupu a dlouholetých zkušeností se Artemide může pyšnit několika světovými patenty. Jejich svítidla najdete v muzeích moderního umění a sbírkách designu po celém světě. Prostřednictvím kooperace nejlepších světových inovativních umělců vznikají originální prvky v rámci nadčasovéhu designu, který společnost již více než 50 let drží na vrcholu kvality a krásy v oboru designových svítidel.

Ceníky

Aktualizace

17.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

ASTRO LIGHTING

Nositelem ekologických trendů v našem eshopu jsou koupelnová, exteriérová a interiérová svítidla od britské společnosti Astro Lighting. Pro svůj strohý čistý design jsou oblíbenými architektonickými komponenty nejen pasivních domů a moderních staveb, ale také běžných domácností.

Ceníky

Aktualizace

17.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

AZZARDO

„Moderní svítidla pro váš domov a bar.“ Tak se prezentuje výrobce Azzardo, který na trhu funguje již od roku 2009. Svítidla Azzardo jsou oblíbená hlavně pro svůj moderní design a tvarovou hravost.

Aktualizace

17.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

ECODESIGN

Ecodesign je český výrobce sádrových nástěnek, říms, nerezových a podhledových designových svítidel, který se objevil na trhu již v roce 1996. Značka Ecodesign, jak její název správně napovídá, svá designová svítidla vyrábí převážně z ekologických materiálů jako je papír, látka či dřevo.

Ceníky

Aktualizace

22.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

FABAS

Italskou značku domácích svítidel Fabas vřele doporučujeme. Cenově dostupný výrobce se skvělou nabídkou obývacích setů a stropních svítidel nabízí klasický nadčasový design, který lze snadno kombinovat s dalšími prvky zařízeného pokoje.

Fotogalerie

Předchozí Další

LED2

Svítidla LED2 spojují kvalitu a výborné technické parametry s dostupnou cenou a stávají se tak velmi zajímavou možností osvětlení interiérů. V široké nabídce stropních, závěsných, nástěnných či zapuštěných LED svítidel si určitě vyberete ideální svítidlo i vy. Sortiment je neustále doplňován a značná část zboží je u výrobce skladem, proto své osvětlení můžete mít doma už do několika dní od objednání.

Ceníky

Aktualizace

22.11.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

LINEA LIGHT

Společnost Linea Light vřele doporučujeme. Tento italský výrobce moderního, ale cenově dostupného interiérového osvětlení je ideální pro všechny, kdo chtějí držet krok s dobou. Designové kousky jsou nabízeny vždy v kompletních řadách.

Aktualizace

1.10.2021

LUCIS

LUCIS je český výrobce svítidel, který kvalitou svých výrobků dosahuje evropské úrovně. LUCIS se specializuje na interiérové osvětlení a autorský design. Značka tradičně spolupracuje s mladými designéry, kteří společnost obohacují o revoluční návrhy a nové materiály.

Aktualizace

17.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

NORDLUX

Značku Nordlux vřele doporučujeme. Severský minimalistický styl dánského výrobce osvětlení oplývá sebejistotou ohledně kvality svých výrobků, na které dává záruku až 15 let. Společnost NORDLUX nabízí komplexní sortiment interiérového i venkovního osvětlení.

Fotogalerie

Nova Luce

"Světlo vykresluje texturu, osvětluje povrch a poskytuje jiskru a život." Motto, ze kterého vychází řecký výrobce osvětlení, jen potvrzuje, že světlo je pro společnost Nova Luce onou tajnou ingrediencí, jež tvoří její identitu. Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

Fotogalerie

Předchozí Další

OSMONT

Český výrobce svítidel Osmont se specializuje na výrobu interiérového a exteriérového osvětlení již 29 let. Jejich výrobky mají úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. Najdete je dohromady ve 35 zemích světa. Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, vestavná, svítidla závěsná s různými typy závěsu, průmyslová a stolní lampy. Nabízená svítidla jsou vyráběna pouze v České republice a zemích Evropské Unie. V nabídce jsou také svítidla se stínidly z ručně vyráběného třívrstvého opálového sklad TRIPLEX OPAL, nebo také svítidla s plastovými stínidly z polykarbonátu, polyetylenu či PMMA. Tato svítidla pochází z rukou českých a evropských sklářů. Svítidla Osmont lze obohatit o technologické doplňky jako např. vysokofrekvenční pohybové senzory, stmívací předřadníky DALI, Bluetooth ovládání, nouzové jednotky a mnoho dalšího.

Aktualizace

17.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

PAULMANN

Německý specialista na bodovky, společnost Paulmann, nabízí kvalitní lištové a lankové systémy v rámci kompletního sortimentu bytového osvětlení. Spotřebitelsky je velmi atraktivní hlavně aktuální značková řada svítidel a světelných LED zdrojů.

Aktualizace

17.2.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

RENDL

Pražské Rendl Light Studio si své klienty získalo díky elegantní strohosti tvarů vytvořené využitím základní geometrie. Značka nabízí kompletní kolekce bytového i venkovního osvětlení včetně doplňkových komponentů.

Ceníky

Aktualizace

28.6.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

SEC

Evropská společnost SEC Lighting, pro kterou zastáváme roli hlavního distributora pro Českou republiku, se úzce specializuje na architektonická, LED a nouzová svítidla. Díky své více jak 25leté tradici na trhu může klientům nabídnout opravdovou kvalitu podloženou zkušenostmi.

Aktualizace

27.10.2021

Fotogalerie

Předchozí Další

Sessak

Je to už více než tři desítky let, co rodinná firma Sessak osvětluje domácnosti po celém světě. Firma sídlí ve Finsku a je známa především díky svému nevšednímu designu a kvalitě na kterou se spoléhají nejen osvětlovací společnosti, ale také návrháři interiérů, architektonická studia, prodejny s nábytkem, nebo také známé obchodní domy. Každý měsíc se zde z rukou designérů zrodí nové svítidlo. Je tak zaručena neustále aktuální nabídka produktů podle posledních trendů a dle poptávky zákazníků. Před konkurencí Sessak vyniká také dostupností jejich produktů a řešením osvětlení na míru.

Fotogalerie

Předchozí Další

Stilnovo

Italská společnost Linea Light se specializuje na inovaci LED technologií, které ohýbá do designově atraktivních tvarů pro komerční i domácí využití. Důraz klade hlavně na udržitelný rozvoj podporovaný novými technologiemi.

Aktualizace

1.10.2021

UMAGE

Dánská značka osvětlení Umage (bývalá Vita Copenhagen) je na světě od roku 2008 se snahou zpřístupnit jedinečný severský design svítidel celému světu a to ruku v ruce s ohledem na životní prostředí. Ve svítidlech Umage najdete tradiční skandinávskou jednoduchost a praktičnost. Krásné čisté linie doprovázející geometrické tvary s vhodně zvoleným materiálem jsou vidět v každém produktu. Všechna svítidla Umage jsou balena do skladných a kompaktních krabic, což je ohleduplné k životnímu prostředí. Díky tomu dochází také k úspoře což se promítá i do přijatelné ceny, díky které si můžete okem vychutnat luxusní designová svítidla ve vašem interiéru.

Aktualizace

6.5.2021

Fotogalerie