Katalogy a ceníky ke stažení

AZZARDO

„Moderní svítidla pro váš domov a bar.“ Tak se prezentuje výrobce Azzardo, který na trhu funguje již od roku 2009. Svítidla Azzardo jsou oblíbená hlavně pro svůj moderní design a tvarovou hravost.

Stáhnout ceník AZZARDO >>

AZZARDO

By Rydéns

Firma By Rydéns pochází ze Švédska, kde jí najdete přesně na stejném místě, kde v roce 1958 vznikla. Již v době vzniku měla tato rodinná firma bohaté zkušenosti v oblasti výroby svítidel. V současné době drží krok s celým světem a uspokojuje náročné požadavky zákazníků po celém světě. Jejich svítidla můžete potkat v domácnostech a nebo veřejných prostorech. Na výsluní tuto firmu drží tradiční linie, které jsou konzistentní, spolehlivost doplňující jedinečný design. Nákupem svítidel By Rydéns máte záruku dlouhé životnosti a designové aktuálnosti ba dokonce nadčasovosti.

Stáhnout katalog By Rydéns >>

By Rydéns

LUCIS

LUCIS je český výrobce svítidel, který kvalitou svých výrobků dosahuje evropské úrovně. LUCIS se specializuje na interiérové osvětlení a autorský design. Značka tradičně spolupracuje s mladými designéry, kteří společnost obohacují o revoluční návrhy a nové materiály.

Zobrazit

Stáhnout ceník LUCIS >>

NORDLUX

Značku Nordlux vřele doporučujeme. Severský minimalistický styl dánského výrobce osvětlení oplývá sebejistotou ohledně kvality svých výrobků, na které dává záruku až 15 let. Společnost nabízí komplexní sortiment interiérového i venkovního osvětlení.

Zobrazit

Stáhnout katalog NORDLUX >>

Stáhnout ceník NORDLUX >>

Nova Luce

"Světlo vykresluje texturu, osvětluje povrch a poskytuje jiskru a život." Motto, ze kterého vychází řecký výrobce osvětlení, jen potvrzuje, že světlo je pro společnost Nova Luce onou tajnou ingrediencí, jež tvoří její identitu. Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

Zobrazit

Stáhnout ceník Nova Luce >>

OSMONT

Český výrobce svítidel Osmont se specializuje na výrobu interiérového a exteriérového osvětlení již 29 let. Jejich výrobky mají úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. Najdete je dohromady ve 35 zemích světa. Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, vestavná, svítidla závěsná s různými typy závěsu, průmyslová a stolní lampy. Nabízená svítidla jsou vyráběna pouze v České republice a zemích Evropské Unie. V nabídce jsou také svítidla se stínidly z ručně vyráběného třívrstvého opálového sklad TRIPLEX OPAL, nebo také svítidla s plastovými stínidly z polykarbonátu, polyetylenu či PMMA. Tato svítidla pochází z rukou českých a evropských sklářů. Svítidla Osmont lze obohatit o technologické doplňky jako např. vysokofrekvenční pohybové senzory, stmívací předřadníky DALI, Bluetooth ovládání, nouzové jednotky a mnoho dalšího.

Zobrazit

Stáhnout ceník OSMONT >>

PAULMANN

Německý specialista na bodovky, společnost Paulmann, nabízí kvalitní lištové a lankové systémy v rámci kompletního sortimentu bytového osvětlení. Spotřebitelsky je velmi atraktivní hlavně aktuální značková řada svítidel a světelných LED zdrojů.

Zobrazit

Stáhnout ceník PAULMANN >>

SEC

Evropská společnost SEC Lighting, pro kterou zastáváme roli hlavního distributora pro Českou republiku, se úzce specializuje na architektonická, LED a nouzová svítidla. Díky své více jak 25leté tradici na trhu může klientům nabídnout opravdovou kvalitu podloženou zkušenostmi.

Zobrazit

Stáhnout ceník SEC >>

Sessak

Je to už více než tři desítky let, co rodinná firma Sessak osvětluje domácnosti po celém světě. Firma sídlí ve Finsku a je známa především díky svému nevšednímu designu a kvalitě na kterou se spoléhají nejen osvětlovací společnosti, ale také návrháři interiérů, architektonická studia, prodejny s nábytkem, nebo také známé obchodní domy. Každý měsíc se zde z rukou designérů zrodí nové svítidlo. Je tak zaručena neustále aktuální nabídka produktů podle posledních trendů a dle poptávky zákazníků. Před konkurencí Sessak vyniká také dostupností jejich produktů a řešením osvětlení na míru.

Zobrazit

Stáhnout katalog Sessak >>

Stáhnout ceník Sessak >>