Stmívatelné zápustné LED svítidlo KLIP s možností natáčení

3 439 Kč Objednací číslo: 5538#17629 | Katalogové číslo: L2 21507311D
Výrobce: LED2

Dostupné varianty

40+ zákazníků již zakoupilo tento produkt.

Dostupnost: do týdne

Záruka: 5 let

Stmívatelné zápustné LED svítidlo KLIP s možností natáčení /
  • novinka

Popis

Zápustné stropní kruhové bodové svítidlo z hliníku v elegantním provedení kombinující barvy černá, bílá a chrom. Světlo zaujme možností naklápění v rozsahu 90° a otáčení o plných 360°. Příkon 11 W, výkon 770 lm s vyzařováním pod úhlem 30° v nastaveném směru. Zdrojem světla je moderní COB LED. Teplota chromatičnosti 3000 K. Světlo je vhodné pro opakované umístění v řadě. Výhodou je možnost stmívání, které nabízíme ve variantách TRIAC nebo DALI. Je vzhledem k univerzálnosti použití vhodné k osvětlení veškerých obytných či komerčních interiérů. Díky naklápění a otáčení se výborně hodí pro nasvětlení expozice, dekoračních předmětů ve společenských prostorách, zboží v prodejních plochách atp. Dále je vhodné např. pro osvětlení chodeb, kuchyní, barových pultů, obývacích pokojů či ložnic. Dlouhá životnost 50 000 hodin zajistí bezstarostný provoz na několik budoucích let.

Za příplatek je možné ovládat bezdrátově dálkovým ovládáním nebo spárovat s inteligentními systémy Zigbee, Philips Hue, Amazon Alexa, Athom Homey nebo Casambi bluetooth.

Svítidlo disponuje funkcí Flicker-free. Flicker-free zajišťuje kvalitní osvětlení, které eliminuje problikávání, zajišťuje větší světelnou pohodu pro Vaše oči a působí proti únavě. Je vhodné pro pořizování videozáznamů nebo fotografií.

 

 

Parametry

Provedení bílá
Materiál kov
Patice LED
Barevná teplota 3000 K
Krytí IP IP20
Napětí 230 V
LED je součástí Ano
Stmívatelné Ano
Otáčecí Ano
Výklopné Ano
Chytré osvětlení S doplňkovým modulem
Zdroj je součástí Ano
Příkon 11 W
Světelný tok 770 lm
Index podání barev (RA) 80
Životnost > 50000 hodin
Úhel svítivosti 30°
Výška 76,5 mm
Průměr 77 mm
Stmívání Varianty stmívatelné DALI vyžadují vhodnou přípravu - 5žilý kabel. Pro varianty stmívatelné TRIAC stačí běžný 3žilý kabel.