Aktuality

30. 7. 2020

Získejte návrh osvětlení vašeho bytu ZDARMA!

Chceme vám ukázat, že to jde i jinak. Proto jsme se rozhodli, že uděláme našim zákazníkům návrh osvětlení do bytu ZDARMA. Tato nabídka je podmíněna maximální velikostí bytu do 100 m2. Zajímá vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. 

Kontaktovat firmu SPECTRUM >>

 

21. 4. 2020

Víte jak vybrat stojací lampu?

Osvětlení je životně důležité pro design a atmosféru místnosti, zejména obývacího prostoru. Jedním z nejvšestrannějších svítidel je stojací lampa, protože neposkytuje pouze osvětlení, ale také slouží jako krásný designový doplněk. Při nákupu toho pravého osvětlení do vašeho domu je dobré znát několik doporučení, jak vybrat stojací lampu. Přečtěte si naše tipy a nechte si inspirovat.

Přečíst doporučení jak vybrat stojací lampu >>

 

16. 3. 2020

Aktuální situace v naší firmě — Covid 19

Protože COVID-19 stále ovlivňuje celý svět, chceme abyste věděli, že naše společnost SPECTRUM CZ je připravena pokračovat v našich dosavadních činnostech v tomto obtížném období.

V naši společnosti sledujeme COVID-19 od začátku roku a dodržujeme všechny preventivní postupy nařízené vládou. Zavedli jsme několik opatření na ochranu našich zaměstnanců, jako jsou zvláštní hygienická opatření, flexibilní pracovní doba včetně práce z domova.

Zaměstnance vyskytující se na pracovišti jsme rozdělili do skupin, které se střídají v rámci jednoho pracovního dne, aby se snížila pravděpodobnost vzájemné nákazy na pracovišti.

V současné době nemáme žádné omezení v dodávkách zboží od výrobců a stejně tak distribuujeme zboží dle standardních dodacích lhůt našim odběratelům.

Situace se ovšem mění každým dnem, tudíž chceme všechny naše odběratele ubezpečit, že budeme dělat vše proto, abychom dodrželi naše standardy. Pokud by mělo z naší strany dojít ke zpoždění dodávek, budeme vás včas informovat.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Ludvík Beránek - majitel

 

2. 3. 2019

Skandinávský styl ve svítidlech

Bydlení ve skandinávském stylu je stálé oblíbenější. Každému je jasné, že nedílnou součástí skandinávského bydlení je i vhodně zvolené osvětlení, které by mělo být jednoduché, vzdušné, ideálně spojené s přírodou. Pokud jste toho názoru, že skandinávský styl je studený a neosobní, vyvedeme vás z omylu. Skandinávská svítidla dokážou interiér naplnit lehkostí a zútulní ho. Právě proto si neustále získává čím dál tím více příznivců po celém světě.

Číst dále >>

 

3. 2. 2019

Zavadíme dopravu zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč s DPH

U nás najdete aktuálně nejširší nabídku skandinávských svítidel na jednom místě. Stále platí, že máme kompletní sortiment značky Nordlux a jsme hrdým distributorem nejen této značky, ale i značky Sessak a Umage. Garantujeme dodání produktů uvedených v našem internetovém obchodě, stejně jako kvalitu námi prodávaných svítidel za které ručíme.  

12. 2. 2019 

Stali jsme se distributorem značky finských svítidel Sessak

Nabídku kvalitních a designových svítidel stále rozšiřujeme Nyní u nás zakoupíte špičková svítidla Sessak. 

22. 2. 2019

Nová značka skandinávských svítidel by Rydéns v naší distribuci!

Stali jsme se hrdým distributorem pro Českou republiku svítdel by Rydéns ze Švédska. Aktuálně máme největší nabídku skandinávských svítidel v České republice.