Katalogy a ceníky ke stažení

NORDLUX katalog 2020 - 2021

 Přináší krásné a funkční osvětlení pro každodenní život. Aby si udržela svou atraktivitu, odrážejí svítidla nejmodernější trendy a technologické novinky. Nordlux v rámci této řady nabízí širokou škálu interiérových i venkovních svítidel za skvělou cenu. Pokračující úspěch technologie LED umožňuje nové příležitosti pro energeticky efektivní osvětlení pro inteligentní řízení. Díky těmto technologiím lze přizpůsobit osvětlení různým situacím při práci, relaxaci, vaření a jiných činnostech. Katalog prezentuje zejména produkty, u kterých je třeba specifikovat více technických informací pro optimální využití svítidel. V posledních letech byl zaznamenán vývoj sortimentu světelných zdrojů, v jehož důsledku se rozšířila i nabídka v katalogu. Každý si tak najde i svou potřebnou informaci ohledně žárovek.

Stáhnout katalog Nordlux >>

Stáhnout ceník Nordlux >>

NORDLUX DFTP katalog 2020 - 2021

Design for the People - hlavní moto Nordlux při vývoji svých inovativních a originálních řad svítidel, na kterých se podílejí vlastní designéři. V tomto katalogu jsou představeny současné trendy od Nordlux pro rok 2020. Svítidlům z řady DFTP se věnuje mimořádná pozornost od návrhu, přes vývoj až po samotnou produkci, se zachováním těch nejvyšších kvalitativních standardů. Samozřejmostí je i použitá vyspělá LED technologie vč. inovativních funkcí, např. stmívání.

Stáhnout katalog Nordlux DFTP >>

Stáhnout ceník DFTP >>


Sessak katalog a ceník

Již více než tři desetiletí přináší rodinná firma Sessak světlo do domácností nejen ve Finsku. Se zkušenostmi a odbornými znalostmi představuje Sessak jedinečný, neustále obnovovaný design osvětlení. Svítidla jsou vhodná do domácností, uplatní se také v kavárnách, restauracích i komerčních prostorech. Spokojenost zákazníků je založena na rozmanitém sortimentu produktů, pravidelných novinkách a produktech od vlastních návrhářů. 

Stáhnout katalog Sessak >>

Stáhnout ceník Sessak >>


 

By Rydéns katalog

Svět světla a vášně! Za značkou By Rydéns stojí rodinná firma s dlouholetou tradicí  a zkušenostmi v oblasti osvětlení. Pokud hledáte svítidla do domácnosti, restaurace nebo kanceláře, By Rydéns je tou správnou volbou, která dodá vašemu interiéru jiskru. By Rydéns kombinuje práci předních designérů, skandinávský smysl pro jednoduchost a mnohaleté zkušenosti v oboru.

Stáhnout katalog Rydéns >>