Nákup na firmu

Velkoobchodní spolupráce

U velké části nabízených svítidel v našem internetovém obchodě jsme zároveň oficiálními distributory pro Českou republiku. Úzce spolupracujeme s architekty, stavebními firmami, developery, designéry a dalšími velkoobchodními partnery.

Našim partnerům nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce při odběru svítidel, které v ČR distribuujeme. Chcete se stát našim partnerem? Kontaktujte nás a my Vám připravíme cenovou nabídku na míru.

Vlastníte internetový obchod se svítidly? Nabízíme Vám sdílení XML feedů s naší nabídkou svítidel. Můžete tak snadno pracovat s prověřenou nabídkou svítidel od špičkových firem jako Nordlux, Sessak, Rydéns a dalších... 

Zajímají Vás světelná řešení pro hotely, restaurace, bytové domy, kancelářské budovy a další komerční projekty? Máme řešení i pro Vás. V ČR exkluzivně zastupujeme specialistu na špičkovou LED technologii a optická vlákna - LEDeco Solution. V naši distribuci najdete také jednoho z největších evropských výrobců nouzového a architektonického LED osvětlení SEC lighting, který nabízí jedinečné technologické řešení v oblasti svítidel.

Kontaktujte nás na e-mailu info@spectrum.cz nebo na tel.: +420 257 913 038 a staňte se naším partnerem!