Reference našich zákazníků

Na trhu jsme již více než 25 let a za tuto dobu jsme zvládli realizovat obrovské množství zakázek menšího i většího rozsahu.

Pomáháme lidem dělat útulné domovy, kanceláře, sklady, restaurace, hotely... Pomohli jsme více než 4 000 zákazníkům v České republice. Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Klademe vysoký důraz na kvalitu služeb i zboží. Díky zkušenostem a flexibilitě dokážeme splnit našim zákazníkům i naprosto atypická přání. To že se k nám zákazníci stále vrací je pro nás důkazem dobře odvedené práce. 

Podívejte se na fotky našich realizací a koukejte co všechno dokážeme...

Podívat se na fotky realizací od SPECTRUM CZ >>

 

Zajímá vás šuškanda? Podívejte se co o nás napsali...

 

Mgr. Lucie Vrabcová - manažerka M-Office s. r. .o.

Výborně zvolené osvětlení do galerie. Výborná spolupráce, komunikace… Oslovila jsem několik firem, ale firma SPECTRUM mi jediná byla schopna pomoci v mých speciálních přáních :-) Za to jim patří veliké díky! Opravdu smekám…

 

Libor Samek - ředitel Extremedistribution s. r. o.

Firma SPECTRUM odvedla vysoce kvalitní práci. Mají od mě velkou pochvalu. Je radost, když někdo o práci přemýšlí a neodvede jen rutinní instalaci. Jejich práce má přidanou hodnotu a jsou skutečnými odborníky. V našich obchodech vytvořil originální a přirozené osvětlení.