Spolupracujte s námi

V České republice zastupujeme přední světové výrobce svítidel. Abychom mohli dodávat kvalitní světelná řešení, musíme mít dobré vztahy s těmi nejlepšími v oboru. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, stejně jako si kvalitní výrobci vybírají pečlivě své distributory. 

 

Rádi byste s námi navázali spolupráci ohledně níže uvedených značek?

Kontaktujte nás a staňte se našimi velkoobchodními partnery. Připravíme Vám cenovou nabídku na míru a získáte naší veškerou podporu. Zastupujte ty nejlepší ve svém oboru! S námi se nebudete stydět, budete hrdí na to, co nabízíte.

 

 

 

 

 

V případě zájmu nás můžete navštívit v našem studiu v Jinočanech (kousek od pražského okruhu), kde si můžete na živo prohlédnout některé vzorky svítidel, která nabízíme. Raději se ale telefonicky předem objednejte, abychom si na váš vyhradili čas, postavili na kávu a mohli vše v klidu probrat. Parkovat můžete přímo před objektem.

Nestíháte a upřednostňujete telefon nebo e-mail? Kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech. Jsme víceméně jedna rodina, čili preferujeme osobní přístup i s našimi zákazníky.

 

 


 

Proč my?

  • architektům, designérům nabízíme podporu ve formě tištěných katalogů, technickou podporu
  • pomůžeme s návrhy vhodného osvětlení
  • naceníme svítidla pro Vaše projekty
  • na našich stránkách jsou k dispozici BIM objekty ke stažení
  • máme zkušenosti a profesionální přehled
  • vytváříme řešení na míru klientovi i ta nestandardní
  • na vybrané značky Nordlux, Nova luce, Sessak, By Rydéns, Umage, SEC nabízíme zajímavé velkoobchodní a projektové slevy
  • na ostatní produkty z naší nabídky Vám připravíme vždy individuální nabídku
  • nabízíme profesionální montáž proškolenými techniky

 


 

Napište si o konkrétní cenovou nabídku nebo požádejte o náš velkoobchodní ceník na info@spectrum.cz

 

Provozní doba: PONDĚLÍ - PÁTEK: 9 — 12 hod  |  13 — 17 hod (STŘEDA do 18 hod)
 

Telefon: +420 257 913 038
Mobil: +420 608 828 408 
E-mail: info@spectrum.cz

 

 

 

 

Nordlux 

Jsme specialisté na skandinávský design dánského výrobce svítidel NORDLUX. Cílem společnosti Nordlux je výroba kvalitních, designových svítidel za dostupnou cenu při zachování technologického vývoje a nabídky nejlepšího a nejfunkčnějšího produktu. Značku Nordlux vřele doporučujeme. Severský minimalistický styl dánského výrobce osvětlení oplývá sebejistotou ohledně kvality svých výrobků, na které dává záruku až 15 let. Společnost NORDLUX nabízí komplexní sortiment interiérového i venkovního osvětlení.

Ceník Nordlux ke stažení Katalog Nordlux ke stažení Prohlédnout produkty Nordlux

 

Nova Luce

Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

Sessak By Rydéns

Je to už více než tři desítky let, co rodinná firma Sessak osvětluje domácnosti po celém světě. Firma sídlí ve Finsku a je známa především díky svému nevšednímu designu a kvalitě na kterou se spoléhají nejen osvětlovací společnosti, ale také návrháři interiérů, architektonická studia, prodejny s nábytkem, nebo také známé obchodní domy.
Každý měsíc se zde z rukou designérů zrodí nové svítidlo. Je tak zaručena neustále aktuální nabídka produktů podle posledních trendů a dle poptávky zákazníků. Před konkurencí Sessak vyniká také dostupností jejich produktů a řešením osvětlení na míru.

Fosali

Slovenská kreativní společnost Fosali se specializuje na optická vlákna a LED technologie, ze kterých vytváří umělecké instalace pro veřejné prostory. Optická vlákna doplňuje o stínidla z českého skla a vytváří tak originální průzračná svítidla.

LEDeco

Firma LEDeco je banskobystrická společnost, která bere osvětlení jako způsob zážitku, který ve vás musí svítidlo nebo světelný systém zanechat. LEDeco se specializuje na výrobu osvětlení pomocí nejmodernějších LED technologií s optickými vlákny pro interiérové a exteriérové osvětlení. Jejich specialitou jsou hvězdná nebe nebo profesionální instalace vytvořené pomocí kvalitních LED pásků.

SEC Lighting

Nabídka svítidel SEC je široká a jsou ideální pro komplexní řešení kancelářských, obchodních a administrativních budov. V sortimentu najdete výkonná LED svítidla, zářivková svítidla a ucelený program nouzového osvětlení včetně dodávky náhradních baterií. Díky své více jak 25leté tradici na trhu může klientům nabídnout opravdovou kvalitu podloženou zkušenostmi.

Umage

Dánská značka osvětlení Umage (bývalá Vita Copenhagen) je na světě od roku 2008 se snahou zpřístupnit jedinečný severský design svítidel celému světu a to ruku v ruce s ohledem na životní prostředí. Ve svítidlech Umage najdete tradiční skandinávskou jednoduchost a praktičnost. Krásné čisté linie doprovázející geometrické tvary s vhodně zvoleným materiálem jsou vidět v každém produktu. Všechna svítidla Umage jsou balena do skladných a kompaktních krabic, což je ohleduplné k životnímu prostředí. Díky tomu dochází také k úspoře což se promítá i do přijatelné ceny, díky které si můžete okem vychutnat luxusní designová svítidla ve vašem interiéru.

Paulmann

Německý specialista na bodovky, společnost Paulmann, nabízí kvalitní lištové a lankové systémy v rámci kompletního sortimentu bytového osvětlení. Spotřebitelsky je velmi atraktivní hlavně aktuální značková řada svítidel a světelných LED zdrojů.

Mivvy

Mivvy je česká společnost založená v roce 2007. Specializuje se na výrobu a distribuci LED osvětlení v minimalistickém designu, který podporuje přednosti LED technologie. Portfolio čítá nevelké množství kvalitního nadčasového osvětlení, které je vyráběné v České republice.