Nabízené značky od A do Z

Artemide

Ikona moderního designu Artemide obohacuje svět o své designové kousky již od roku 1960. Díky kombinaci moderního přístupu a dlouholetých zkušeností se Artemide může pyšnit několika světovými patenty. Jejich svítidla najdete v muzeích moderního umění a sbírkách designu po celém světě. Prostřednictvím kooperace nejlepších světových inovativních umělců vznikají originální prvky v rámci nadčasovéhu designu, který společnost již více než 50 let drží na vrcholu kvality a krásy v oboru designových svítidel.

Zobrazit

ASTRO LIGHTING

Nositelem ekologických trendů v našem eshopu jsou koupelnová, exteriérová a interiérová svítidla od britské společnosti Astro Lighting. Pro svůj strohý čistý design jsou oblíbenými architektonickými komponenty nejen pasivních domů a moderních staveb, ale také běžných domácností.

Zobrazit

AZZARDO

„Moderní svítidla pro váš domov a bar.“ Tak se prezentuje výrobce Azzardo, který na trhu funguje již od roku 2009. Svítidla Azzardo jsou oblíbená hlavně pro svůj moderní design a tvarovou hravost.

Zobrazit

BROKIS

Česká značka svítidel Brokis si svět získala originálními kolekcemi, které využívají tradiční české techniky foukání skla. Jako doplňkové materiály hojně využívají přírodní materiály, jako je dřevo a ručně opracovaný kov. Česká značka Brokis dodnes k výrobě pomocí tradičních postupů využívá původní sklárnu Janštejn, která byla založena již v roce 1809.

Zobrazit

DEOS

Český výrobce technických svítidel pro veřejné prostory DEOS se zaměřuje na precizní zpracování a maximální funkční efektivitu. Díky využití komponentů renomovaných evropských značek splňují i ta nejpřísnější technická kritéria a mohou vašemu komerčnímu prostoru nabídnout maximální spolehlivost.

Zobrazit

ECODESIGN

Ecodesign je český výrobce sádrových nástěnek, říms, nerezových a podhledových designových svítidel, který se objevil na trhu již v roce 1996. Značka Ecodesign, jak její název správně napovídá, svá designová svítidla vyrábí převážně z ekologických materiálů jako je papír, látka či dřevo.

Zobrazit

EGLO

„Mé světlo, můj styl.“ To je slogan, který přináší rakouskou kvalitu do celého světa. Značka Eglo je na našem trhu vítaným společníkem, protože nabízí úplnou, ucelenou a finančně dostupnou nabídku bytového a venkovního osvětlení jak pro komerční, tak pro soukromé prostory.

Zobrazit

EZR

Tradiční česká rodinná značka Ezr vznikla již v roce 1991 a od začátku má jako své obchodní motto větu „Světlo v přírodní formě“. Původně společnost pracovala s přírodními materiály, jako je dřevo rattan a látka. Postupně k nim přidávala chladnější kovové prvky od mosazi až po sklo. Cílem této značky je zprostředkovat přírodní světlo příjemné pro oči. Klientům se výrobce maximálně přizpůsobuje a nabízí možnost úprav svítidel na zakázku.

Zobrazit

FABAS

Italskou značku domácích svítidel Fabas vřele doporučujeme. Cenově dostupný výrobce se skvělou nabídkou obývacích setů a stropních svítidel nabízí klasický nadčasový design, který lze snadno kombinovat s dalšími prvky zařízeného pokoje.

Zobrazit

FOSALI

Slovenská kreativní společnost Fosali se specializuje na optická vlákna a LED technologie, ze kterých vytváří umělecké instalace pro veřejné prostory. Optická vlákna doplňuje o stínidla z českého skla a vytváří tak originální průzračná svítidla.

Zobrazit

HALLA

Česká značka svítidel Halla opírá své výrobky o vědecké poznatky. V rámci vývoje nových osvětlení společnost postavila moderní vědeckou laboratoř a navázala spolupráci s univerzitními pracovníky. Výsledkem je zdokonalování metody Human Centric Lightning, která průběžně reaguje na světelné požadavky lidského organismu.

Zobrazit

Helestra

Německý výrobce svítidel se zaměřením na vysokou kvalitu svých výrobků, vlastními unikátními designy, známý precizností zpracování a prodlouženými zárukami na LED.

Zobrazit

HONSEL

Tradice společnosti Honsel-Leuchten sahá až do roku 1833. Jde o nejstarší výrobce svítidel z města Arnsberg, které se tímto průmyslem proslavilo. Společnost se orientuje na bytové prostory, které dekoruje módními svítidly s náročným designem.

Zobrazit

IDEALLUX

Italská společnost Ideallux se soustředí na běžné bytové osvětlení, které doplňuje o výrazný prvek originality. Tvorbu této značky můžeme rozdělit na prostorně i designově náročné osvětlení a drobná, minimalistická až bodová světla.

Zobrazit

IMMAX NEO

Společnost IMMAX WPB CZ, s. r. o. patří mezi velkoobchodní prodejce průmyslových, interiérových a také domácích LED svítidel. Firma nabízí nejmodernější dostupná řešení, založená na využití nových typů extrémně úsporných LED zdrojů, které dosahují mnohem větší životnosti než ostatní světelné zdroje, při použití současné elektrické a konstrukční infrastruktury. IMMAX nabízí komplexní řešení osvětlení kancelářských prostor, zasedacích místností, vstupních hal, skladů, dopravních tunelů, prodejních ploch parkovišť a dalších míst, kde jsou vhodná průmyslová osvětlení. Dále najdete v nabídce také interiérová osvětlení, která odpovídají vysokým nárokům při práci. Zvyšují pohodu vidění a bezpečnost zaměstnanců v souladu s platnými normami. LED lampy od IMMAX mají vysokou kvalitu zpracování, originální nadčasový design a mimořádnou energetickou úspornost. Využití si najdou jak domácnostech, tak v komerčních prostorách nebo na pracovišti. Jsou šetrná k očím všech věkových kategorií.

Zobrazit

LED2

Svítidla LED2 spojují kvalitu a výborné technické parametry s dostupnou cenou a stávají se tak velmi zajímavou možností osvětlení interiérů. V široké nabídce stropních, závěsných, nástěnných či zapuštěných LED svítidel si určitě vyberete ideální svítidlo i vy. Sortiment je neustále doplňován a značná část zboží je u výrobce skladem, proto své osvětlení můžete mít doma už do několika dní od objednání.

Zobrazit

LEDECO

LEDeco je designová společnost orientující se na luxusní svítidlové doplňky do komerčních i nekomerčních prostor. Jejich specialitou jsou hvězdná nebe nebo profesionální instalace vytvořené pomocí kvalitních LED pásků.

Zobrazit

LIGHT IMPRESSIONS

Německý výrobce Light impressions se specializuje na výkonná LED svítidla. Značka nabízí vysoce kvalitní venkovní i interiérová svítidla jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Společnost Light impressions se za posledních 20 let existence vyvinula ve středně velkou společnost na německém trhu a zařadila se vedle úspěšných světových firem na poli svítidel. Firma se soustředí na vlastní produktové řady svítidel, které najdete na trhu pod názvy Deko-Light nebo Kapego. Pod značkou Deko-Light najdete spojení designu a technologií. Na tomto spojení se podílí vybraní designéři, výrobci a dodavatelé, aby dodali koncovým zákazníkům inovativní produkty na poli svítidel.

Zobrazit

LINEA LIGHT

Společnost Linea Light vřele doporučujeme. Tento italský výrobce moderního, ale cenově dostupného interiérového osvětlení je ideální pro všechny, kdo chtějí držet krok s dobou. Designové kousky jsou nabízeny vždy v kompletních řadách.

Zobrazit

LUCIS

LUCIS je český výrobce svítidel, který kvalitou svých výrobků dosahuje evropské úrovně. LUCIS se specializuje na interiérové osvětlení a autorský design. Značka tradičně spolupracuje s mladými designéry, kteří společnost obohacují o revoluční návrhy a nové materiály.

Zobrazit

LUSITO

Lusito je česká značka designových svítidel a nábytku pro děti i dospělé, která se stará o to, aby váš interiér byl sladěný v klasickém stylu s moderními barevnými prvky.

Zobrazit

LUXLIGHTING

Česká společnost Luxlighting působí na trhu již od roku 1997. První autorský počin ale přišel až o deset let později. Od té doby zprostředkovávají originální svítidla z dílen českých designérů do vašich domovů.

Zobrazit

MIVVY

Mivvy je česká společnost založená v roce 2007. Specializuje se na výrobu a distribuci LED osvětlení v minimalistickém designu, který podporuje přednosti LED technologie. Portfolio čítá nevelké množství kvalitního nadčasového osvětlení, které je vyráběné v České republice.

Zobrazit

NORDLUX

Značku Nordlux vřele doporučujeme. Severský minimalistický styl dánského výrobce osvětlení oplývá sebejistotou ohledně kvality svých výrobků, na které dává záruku až 15 let. Společnost NORDLUX nabízí komplexní sortiment interiérového i venkovního osvětlení.

Zobrazit

Nova Luce

"Světlo vykresluje texturu, osvětluje povrch a poskytuje jiskru a život." Motto, ze kterého vychází řecký výrobce osvětlení, jen potvrzuje, že světlo je pro společnost Nova Luce onou tajnou ingrediencí, jež tvoří její identitu. Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

Zobrazit

OSMONT

Český výrobce svítidel Osmont se specializuje na výrobu interiérového a exteriérového osvětlení již 29 let. Jejich výrobky mají úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. Najdete je dohromady ve 35 zemích světa. Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, vestavná, svítidla závěsná s různými typy závěsu, průmyslová a stolní lampy. Nabízená svítidla jsou vyráběna pouze v České republice a zemích Evropské Unie. V nabídce jsou také svítidla se stínidly z ručně vyráběného třívrstvého opálového sklad TRIPLEX OPAL, nebo také svítidla s plastovými stínidly z polykarbonátu, polyetylenu či PMMA. Tato svítidla pochází z rukou českých a evropských sklářů. Svítidla Osmont lze obohatit o technologické doplňky jako např. vysokofrekvenční pohybové senzory, stmívací předřadníky DALI, Bluetooth ovládání, nouzové jednotky a mnoho dalšího.

Zobrazit

Paul Neuhaus

Německá firma Paul Neuhaus ve svém rozsáhlém sortimentu nabízí svítidla do každého interiéru.

Zobrazit

PAULMANN

Německý specialista na bodovky, společnost Paulmann, nabízí kvalitní lištové a lankové systémy v rámci kompletního sortimentu bytového osvětlení. Spotřebitelsky je velmi atraktivní hlavně aktuální značková řada svítidel a světelných LED zdrojů.

Zobrazit

PERENZ

Italská společnost Perenz nabízí světu designová stínidla a originální světelné zdroje již od roku 1962. Jejich specialitou jsou bílá stínidla variovaná jednoduchým nadčasovým designem, která dávají vyniknout netradičním žárovkám, zářivkách a LED zdrojům.

Zobrazit

PHILIPS

Nizozemský výrobce elektroniky Philips usiluje o smysluplnou inovaci, která vede ke zlepšení života lidí. V jejich široké nabídce domácích i komerčních svítidel najdete designově velmi atraktivní exponáty i praktická svítidla do domácnosti.

Zobrazit

PRANDINA

Italská společnosti Prandina byla založena v roce 1982 Sergiem Prandinou, který více než 30 let předával firmě svou vrozenou uměleckou kreativitu v oblasti světelného designu. V průběhu let si Prandina vyvinula velmi osobitý styl, který byl neustále obnovován zavedením inovativních technologií a moderních přístupů na poli designu. Prandina dodává do více než 50 zemí světa. Spolupracuje s prestižními a světově proslulými architekty a designéry. Jejich produkty můžete najít např. v největší síti hotelových řetězců Hilton, Marriott, Radisson, Epic Sana, Rosewood a Accor Group.

Zobrazit

RENDL

Pražské Rendl Light Studio si své klienty získalo díky elegantní strohosti tvarů vytvořené využitím základní geometrie. Značka nabízí kompletní kolekce bytového i venkovního osvětlení včetně doplňkových komponentů.

Zobrazit

SEC

Evropská společnost SEC Lighting, pro kterou zastáváme roli hlavního distributora pro Českou republiku, se úzce specializuje na architektonická, LED a nouzová svítidla. Díky své více jak 25leté tradici na trhu může klientům nabídnout opravdovou kvalitu podloženou zkušenostmi.

Zobrazit

Sessak

Je to už více než tři desítky let, co rodinná firma Sessak osvětluje domácnosti po celém světě. Firma sídlí ve Finsku a je známa především díky svému nevšednímu designu a kvalitě na kterou se spoléhají nejen osvětlovací společnosti, ale také návrháři interiérů, architektonická studia, prodejny s nábytkem, nebo také známé obchodní domy. Každý měsíc se zde z rukou designérů zrodí nové svítidlo. Je tak zaručena neustále aktuální nabídka produktů podle posledních trendů a dle poptávky zákazníků. Před konkurencí Sessak vyniká také dostupností jejich produktů a řešením osvětlení na míru.

Zobrazit

SLV

Německá společnost SLV přináší světlo do života lidí již více než 35 let a my ji s radostí doporučujeme i vám! Dnes distribuuje své výrobky do 35 zemí světa a stále expanduje. Nabízí exkluzivní bytové i technické osvětlení, mezi kterým díky svému designu dominuje aktuální kolekce aluminiových stínidel s měděným efektem.

Zobrazit

STEINEL

Německá značka a vynálezce prvního senzorového svítidla na světě, společnost STEINEL, obdivuje spojení designu a funkčnosti. Kromě klasických venkovních svítidel se specializuje právě na pohybové senzory, horkovzdušné a lepící nářadí, které je výsledkem inovace probíhající zároveň v Německu, Česku a Švýcarsku.

Zobrazit

Stilnovo

Italská společnost Linea Light se specializuje na inovaci LED technologií, které ohýbá do designově atraktivních tvarů pro komerční i domácí využití. Důraz klade hlavně na udržitelný rozvoj podporovaný novými technologiemi.

Zobrazit

TRILUM

Slovenská značka Trilum se specializuje na kombinaci nejmodernějších technologií s přírodními materiály. Designová svítidla symbolizující návrat k přírodě značka doplňuje šetrnou LED technologií, čímž se vydává na cestu udržitelného rozvoje.

Zobrazit

TRIO

Trio je německý výrobce svítidel, který se specializuje na ztělesnění čisté atmosféry pomocí originálních stínidel. Ať už se jedná o kategorii Vintage, Pure nebo Black Meets Gold, Trio nabízí jasný designový zážitek, který lze zároveň lehce kombinovat s dalšími komponenty v domácnosti.

Zobrazit

UMAGE

Dánská značka osvětlení Umage (bývalá Vita Copenhagen) je na světě od roku 2008 se snahou zpřístupnit jedinečný severský design svítidel celému světu a to ruku v ruce s ohledem na životní prostředí. Ve svítidlech Umage najdete tradiční skandinávskou jednoduchost a praktičnost. Krásné čisté linie doprovázející geometrické tvary s vhodně zvoleným materiálem jsou vidět v každém produktu. Všechna svítidla Umage jsou balena do skladných a kompaktních krabic, což je ohleduplné k životnímu prostředí. Díky tomu dochází také k úspoře což se promítá i do přijatelné ceny, díky které si můžete okem vychutnat luxusní designová svítidla ve vašem interiéru.

Zobrazit

WOFI

Německý výrobce kvalitního bytového osvětlení Wofi se svou specializací na spoty a lišty nabízí klientům velmi zajímavá a originální konstrukční řešení svítidel, které často využívají moderní LED technologie.

Zobrazit