Kvalitní
a designová
LED světla

29 let na trhu

Desítky let sbíráme znalosti, které užíváme ve váš prospěch

Garance kvality

K sobě jsem velmi nároční, k vám jsme mimořádně otevření

Návrhy osvětlení

Rádi kvalifikovaně poradíme jsme #1 experti na kvalitní LED svítidla

Rychlost dodávek

Kategoricky se snažíme o co nejrychlejší čas doručení

Studio Jinočany – showroom NORDLUX, NOVA LUCE, HALO DESIGN

Vzorkovna – light studio slouží jako světelné studio pro návrhy osvětlení.
Náš team je připraven řešit při osobní schůzce projektovou dokumentaci, celkové sladění interiéru a návrhy vhodných svítidel podle dispozic nábytku. Zastupujeme přes 15 výrobců osvětlení, ve vzorkovně Vám můžeme nabídnout výběr z katalogů a osobní servis.

Osvětlení

Další typy osvětlení

O nás

Společnost SPECTRUM CZ patří k tradičním a významným dodavatelům světelných řešení s působností po celé ČR.
Stojí za námi hodně poctivé práce a velké množství zrealizovaných zakázek. Historie firmy sahá až do roku 1993 a tato tradice je tu stále s námi. Máme zkušenosti, máme z čeho čerpat a to nám dává další motivaci do nových aktuálních projektů.
Vždy jsme si udrželi kredit specialisty na osvětlovací techniku, spolehlivého a stabilního partnera.

Naše značky

Severský minimalistický styl dánského výrobce osvětlení oplývá sebejistotou ohledně kvality svých výrobků, na které dává záruku až 15 let. Společnost NORDLUX nabízí komplexní sortiment interiérového i venkovního osvětlení.

Výrobky

"Světlo vykresluje texturu, osvětluje povrch a poskytuje jiskru a život." Motto, ze kterého vychází řecký výrobce osvětlení, jen potvrzuje, že světlo je pro společnost Nova Luce onou tajnou ingrediencí, jež tvoří její identitu. Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

Výrobky

Halo Design Group je dánská společnost s více než 25 lety zkušeností v oboru osvětlení. Byla založena v roce 1994 Michaelem Waltersdorffem. Díky jeho velké vášni pro technologie a vývoj osvětlení vytvořil značku, která pečlivě kombinuje funkčnost a design. Michael Waltersdorff se osobně zavázal nabízet zákazníkům Halo Design jedinečný zážitek, který zlepší jejich život prostřednictvím kvality světla. Výrobky jsou vždy inspirovány těmi nejnovějšími technologiemi a inovativními trendy, na čemž se v dnešní době podílejí pečlivě vybíraní designéři z celého Dánska.

Výrobky

Reference

Rodinné domy a byty

Hotely a restaurace

Kanceláře

Wellness, sauny a bazény

Nechte se inspirovat – blog

Zápustné osvětlení: Kde ho nejvíc oceníte?

Schodiště, kuchyně, koupelny nebo vnitřek nábytku – to jsou některá z míst, kde se vám o chybějící světlo může postarat zápustné osvětlení. Nemusí přitom jít jen o bodová…

Spolupracujte s námi

V České republice zastupujeme přední světové výrobce svítidel. Abychom mohli dodávat kvalitní světelná řešení, musíme mít dobré vztahy s těmi nejlepšími v oboru. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme,…

Jak vybrat stojací lampu

Osvětlení je životně důležité pro design a atmosféru místnosti, zejména obývacího prostoru. Jedním z nejvšestrannějších svítidel je stojací lampa, protože neposkytuje pouze osvětlení, ale také slouží jako krásný…