O nás

Profil firmy

Společnost SPECTRUM CZ patří k tradičním a významným dodavatelům světelných řešení s působností po celé ČR. Stojí za námi hodně poctivé práce a velké množství zrealizovaných zakázek. Historie firmy sahá až do roku 1993 a tato tradice je tu stále s námi. Máme zkušenosti, máme z čeho čerpat a to nám dává další motivaci do nových aktuálních projektů. Vždy jsme si udrželi kredit specialisty na osvětlovací techniku, spolehlivého a stabilního partnera. Snažíme se najít optimální řešení, neslibujeme nemožné a svou energii soustředíme na nalezení výsledku. Právě výsledky jasně hovoří za nás a to je to, co nás žene stále dopředu.

Současnost

Na trh ČR dodáváme vybraná svítidla v tom nejlepším poměru cena a výkon. Baví nás design, a proto v našem portfoliu najdete také svítidla ze skandinávských zemí, Itálie, Francie a dalších zemí EU. Šikovně využíváme výhod nejmodernějších technologií, jakými jsou LED osvětlení, optická vlákna a bezeztrátový přenos světla, DALI řízení osvětlení, stmívání a nejmodernější trendy v ovládání.

IMG 9475

Vize a cíle

Každý nový projekt bereme jako výzvu, jak překonat sami sebe, jak splnit nejlépe zadaný úkol a předčit očekávání zákazníka. Vždy dáváme přednost vyzkoušeným a osvědčeným řešením s prvky inovací, a proto naše portfolio svítidel obsahuje výběr toho nejlepšího, co lze v danou chvíli získat. Náš cíl je poskytovat promyšlené a efektivní osvětlení do bytových projektů, rezidenčních bydlení, hotelů, restaurací, kanceláří a jiných komerčních prostorů. Díky širokému zaměření a bohatým zkušenostem s návrhy umělého osvětlení garantujeme, že každý projekt s rukopisem SPECTRUM je originální, energeticky úsporný a maximálně efektivní. V našich návrzích dodržujeme environmentální zásady – námi dodávané osvětlení má vždy ty nejlepší parametry s možnostmi budoucí repase, prodloužení životnosti spolu s vysokou energetickou účinností.

Spolupráce

Svítidla nás baví, jsou náš život, uvědomujeme si, jak je světlo důležité a nepostradatelné pro každého. Mezi naše zákazníky patří architekti, projektanti, elektrotechnické velkoobchody a montážní firmy, developeři, ale i koncoví zákazníci z řad firem i jednotlivců, kteří společně s námi sdílejí potřebu kvalitního moderního LED osvětlení.

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Oslovte nás se svým záměrem, spojíme nápady a společně najdeme to nejlepší řešení. Jsme kreativní tým, který dokáže vdechnout vašim projektům život.

Spolupracujte s námi

V České republice zastupujeme přední světové výrobce svítidel – NORDLUX, SEC lighting, NOVA LUCE, HALO DESIGN, BY RYDÉNS, SESSAK a FOSALI. Jsme specialisté na kvalitní LED techniku, skandinávský design a nouzové osvětlení. Abychom mohli dodávat kvalitní světelná řešení, musíme mít dobré vztahy s těmi nejlepšími v oboru. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, stejně jako si kvalitní výrobci vybírají pečlivě své distributory.

Rádi byste s námi navázali spolupráci ohledně uvedených značek?

Kontaktujte nás a staňte se našimi velkoobchodními partnery. Připravíme Vám cenovou nabídku na míru a získáte naší veškerou podporu. Zastupujte ty nejlepší ve svém oboru! S námi se nebudete stydět, budete hrdí na to, co nabízíte.

V případě zájmu nás můžete navštívit v našem studiu v Jinočanech (kousek od pražského okruhu), kde si můžete na živo prohlédnout některé vzorky svítidel, která nabízíme. Raději se ale telefonicky předem objednejte, abychom si na váš vyhradili čas, postavili na kávu a mohli vše v klidu probrat. Parkovat můžete přímo před objektem.

Nestíháte a upřednostňujete telefon nebo e-mail? Kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech. Jsme víceméně jedna rodina, čili preferujeme osobní přístup i s našimi zákazníky.

Proč my?

  • architektům, designérům nabízíme podporu ve formě tištěných katalogů, technickou podporu a provizní systém spolupráce
  • pomůžeme s návrhy vhodného osvětlení
  • naceníme svítidla pro Vaše projekty
  • na našich stránkách jsou k dispozici 3D a BIM objekty ke stažení
  • máme zkušenosti a profesionální přehled
  • vytváříme řešení na míru klientovi i ta nestandardní
  • na vybrané značky Nordlux, Nova luce, Sessak, By Rydéns, Umage, SEC nabízíme zajímavé velkoobchodní a projektové slevy
  • na ostatní produkty z naší nabídky Vám připravíme vždy individuální nabídku
  • nabízíme profesionální montáž proškolenými techniky

Napište si o konkrétní cenovou nabídku nebo požádejte o náš velkoobchodní ceník na info@spectrum.cz

Provozní doba: PONDĚLÍ – PÁTEK: 9 — 12 hod  |  13 — 17 hod (STŘEDA do 18 hod)

Telefon: +420 257 913 038
Mobil: +420 608 828 408
E-mail: info@spectrum.cz

Společnost SPECTRUM CZ s.r.o. je zapojena do unikátního projektu „Zelená firma“.

Lidé

Mgr. Ludvík Beránek

majitel, CEO

Návrhy osvětlení, technická specifikace

+420 602 402 253
ludvik.beranek@spectrum.cz

Ing. Iveta Skopová

manažerka

Návrhy osvětlení, technická specifikace

+420 723 858 093
iveta.skopova@spectrum.cz

Michaela Jakubcová

administrace

fakturace

fakturace@spectrum.cz

Bc. Petra Klímová

administrace

Objednávky, fakturace

+420 734 502 503

info@spectrum.cz

Andrea Demuthová

administrace

Objednávky, fakturace

objednavky@spectrum.cz

+420 608 828 408