Nova Luce Stabile stojací lampa - rozbaleno
Kód: R - NV 549601Související produkty
Detailní popis produktu
V jednoduchosti je krása a moderní stojací lampa Stabile od Nova Luce, je toho jasným důkazem. Pokud tedy hledáte nadčasový prvek do svého interiéru, tak neváhejte, neboť Nova Luce Stabile je určeno právě Vám. Objímka E27 umožňuje použití výkonné LED žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designové lampy |
|---|---|
| EAN: | 5212017404343 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| Doplňující informace: | rozměry stínidla - Ø 300 x 330 mm |
| Výška: | 1880 mm |
| ? Barva: | bílá, černá, žlutá |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov |
| ? Maximální příkon: | 1 x 60 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| Prodejů: | 140 |
| ? Rodina: | Stabile |
| Rozměry základny: | Ø 330 mm |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NOVA LUCE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.