Stojací lampa NORDLUX Vivienne 2612284003
Kód: NL 2612284003Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní stojací lampě NORDLUX Vivienne 2612284003 dominuje stínidlo potažené přírodní textilií, které je zajímavě kombinováno s kovovou stojnou nohou. To lampě dodává dekorativní i nadčasový vzhled. Stínidlo z plisované látky jemně rozptyluje světlo a díky tomu lampa Vivienne svítí příjemným světlem a vnáší do místnosti teplo a pohodlí. Svítidlo je ideální jako doplňkové osvětlení do obývacího pokoje nebo ložnice.
Nášlapný vypínač je umístěný na přívodním kabelu, proto lze lampu pohodlně rozvěcet a zhášet. Výhodou je vyměnitelná žárovka s objímkou E27, tyto žárovky máme také v nabídce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux stojací lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924027154 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Délka kabelu: | 1800 mm |
| Výška: | 1520 mm |
| ? Barva: | béžová |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov, textil |
| ? Maximální příkon: | 15 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| ? Rodina: | Nordlux Vivienne |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| Vypínač: | na kabelu |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.