Stropní svítidlo NORDLUX Halyna 2610136001
Kód: NL 2610136001Detailní popis produktu
Minimalistické stropní svítidlo Nordlux Halyna 2610136001 je působivým i funkčním osvětlením. Svítidlo je rozděleno na několik soustředných kruhů a díky tomu je zajímavým geometrickým doplňkem všech moderních interiérů. Svítí také směrem ke stropu, což umocňuje výsledný světelný efekt. Během instalace je možné vybrat preferovanou barvu světla, volit můžete mezi teplým bílým (2700 K), bílým (3000 K) nebo studeným bílým světlem (4000 K).
Svítidlo je stmívatelné a je vybaveno integrovanou 24W LED žárovku. Výhodou je vysoká životnost až 30 tisíc hodin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5704924025983 |
| ? Barevná teplota: | 2700/3000/4000 K |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1400 lm |
| ? Průměr: | 401-800 mm |
| ? Stmívatelné: | Ano |
| Délka: | 395 mm |
| Výška: | 55 mm |
| ? Barva: | bílá |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Materiál: | plast, kov |
| ? Maximální příkon: | 24 W LED |
| ? Rodina: | Nordlux Halyna |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
| ? Životnost: | 30000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.