Stropní svítidlo NORDLUX Serenova 36 2610066001
Kód: NL 2610066001Detailní popis produktu
Minimalistické stropní svítidlo Nordlux Serenova 36 2610066001 je výkonné svítidlo s vysokým stupněm krytí IP65, proto se jedná o ideální osvětlení koupelen a dalších vlhkých prostor. Během instalace je možné zvolit mezi příkonem 10 a 15 W a teplotou světla 3000 K, 4000 K nebo 5700 K tak, aby typ osvětlení odpovídal Vašim potřebám.
Efektně působí paralelní zapojení několika svítidel. Světlo Serenova 36 zaručuje dlouhé používání, jeho životnost je až 30 tisíc hodin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5704924025860 |
| ? Barevná teplota: | 3000/4000/5700 |
| ? Krytí IP: | IP65 |
| ? Světelný tok: | 1900 lm |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Ano |
| Délka: | 280 mm |
| Výška: | 65 mm |
| ? Barva: | bílá |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Materiál: | plast |
| ? Maximální příkon: | 18 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| ? Rodina: | Nordlux Serenova |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář