Stropní svítidlo NORDLUX Vivienne 2612206003
Kód: NL 2612206003Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantnímu stropními svítidlu NORDLUX Vivienne 2612206003 dominuje stínidlo potažené přírodní textilií, které svítidlu dodává dekorativní i nadčasový vzhled. Stínidlo z plisované látky jemně rozptyluje světlo a díky tomu svítidlo Vivienne svítí příjemným světlem a vnáší do místnosti teplo a pohodlí. Svítidlo je ideální jako osvětlení do ložnice nebo do chodby.
Výhodou je vyměnitelná žárovka s objímkou E27. Tyto žárovky máme také v nabídce, vybrat můžete i stmívatelnou LED žárovku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5704924027116 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Se stmívatelnou žárovkou |
| Výška: | 270 mm |
| ? Barva: | béžová |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov, textil |
| ? Maximální příkon: | 15 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| ? Rodina: | Nordlux Vivienne |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář