Textilní lustr NORDLUX Takai 30 2620003018
Kód: NL 2620003018Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantnímu lustru NORDLUX Takai 30 2620003018 dominuje stínidlo potažené lněnou textilií, které je zajímavě kombinováno se závěsem z leštěné mosazi . Délku závěsu je možné při montáži upravit a tak přizpůsobit konkrétnímu umístění. Svítidlo velmi dobře vynikne jak nad jídelním stolem, tak jako centrální osvětlení obývacího pokoje i dalších interiérů.
Výhodou je vyměnitelná žárovka s objímkou E27, která se postará o dostatek kvalitního osvětlení bez nežádoucího oslnění. Tyto žárovky máme také v nabídce. Vybrat můžete i stmívatelnou LED žárovku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924026744 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Se stmívatelnou žárovkou |
| ? Délka závěsu: | 3000 mm, textilní |
| Výška: | 310 mm |
| ? Barva: | béžová |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov, textil |
| ? Maximální příkon: | 15 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| ? Rodina: | Nordlux Takai |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.