Velké nástěnné LED nouzové svítidlo SEC PRIMALUX-A a PRIMALUX-B
Kód: 295-B-001-04-00-00 295-B-002-04-00-00 295-B-003-04-00-00 295-B-004-04-00-00 295-B-005-04-00-00 295-B-006-04-00-00 295-B-032-04-00-00 295-B-033-04-00-00 295-B-019-00-00-00 295-B-020-00-00-00 295-B-021-00-00-00 295-B-022-00-00-00 295-B-023-00-00-00 295-B-024-00-00-00 295-B-034-00-00-00 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Exkluzivní nástěnné LED nouzové svítidlo s velkým piktogramem (je nutné objednat zvlášť) pro netrvalé/trvalé (NM/M) nebo centrální (C) napájení. Díky přidaným LED (platí pouze pro varianty s označením +2xLED) je možné jej použít v prostorech, kde je vyžadováno anti-panik osvětlení. Nabízíme dvě velikosti - A a B.
Kryt svítidla v hliníkovém rámu s piktogramem je potřeba objednat zvlášť.
Svítidlo je dostupné ve verzích:
- AUTOTEST (-AT)
- DALI
- CENTRAL BATTERY (C.PRIMALUX) pro neadresovatelné CBS
- CENTRAL BATTERY (C.PRIMALUX-DALI) pro DALI CBS
Konstrukce:
- základna z ocelového plechu v bílé (RAL 9003) barvě
Rozměry:
- varianta A: 332 x 170 x 51 mm
- varianta B: 630 x 315 x 51 mm
Standardní výbava svítidla:
- vysoce účinné LED 5000K (170lm/W) se životností min. 100tis. hodin
- 2 výkonné LED 170lm/W pro osvětlení únikové cesty na podlaze (pouze varianty +2xLED)
- progresivní elektronická jednotka
- LONGLIFE LiFePo4 baterie
- instalační mód
- inteligentní nabíjení baterie
- DIP switch - umožňuje přednastavení výkonu v normálním režimu (stmívání 10-100%) a nouzovém režimu (osvětlení pikto na 2cd/m2 nebo 200cd/m2)
- speciálně vrstvené plexi pro perfektní rovnoměrné osvětlení piktogramu
- signalizační LED a TEST tlačítko
Za příplatek:
- kryt svítidla v AL rámečku s piktogramem s viditelností 30 m (varianta A) / 60 m (varianta B)
- nástěnná, stropní nebo závěsná konzole
- ochranný koš
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nouzové osvětlení |
|---|---|
| ? Barevná teplota: | 5000 K a více |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| Délka: | 332 mm, 630 mm |
| Šířka: | 51 mm |
| Výška: | 170 mm, 315 mm |
| ? Barva: | bílá |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Materiál: | kov |
| ? Napětí: | 230 V, 24 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 130 |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 5 let |
| Značka: | SEC |
| ? Životnost: | 100 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář