Velké stropní LED zápustné nouzové svítidlo SEC PRIMALUX-AV
Kód: 295-B-400-04-00-00 295-B-401-04-00-00 295-B-402-04-00-00 295-B-403-04-00-00 295-B-404-04-00-00 295-B-405-04-00-00 295-B-427-04-00-00 295-B-428-04-00-00 295-B-418-00-00-00 295-B-419-00-00-00 295-B-420-00-00-00 295-B-421-00-00-00 295-B-422-00-00-00 295-B-423-00-00-00 295-B-429-00-00-00 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elegantní oboustranné stropní zápustné nebo závěsné LED nouzové svítidlo s velkým piktogramem (je nutné objednat zvlášť) pro netrvalé/trvalé (NM/M) nebo centrální (C) napájení. Díky přidaným LED (platí pouze pro varianty s označením +2xLED) je možné jej použít v prostorech, kde je vyžadováno anti-panik osvětlení (verze AVA pro koridor nebo verze AVB pro otevřený prostor).
Kryt svítidla v AL rámečku s piktogramem je nutné objednat zvlášť.
V nabídce jsou tyto verze:
- AUTOTEST (-AT)
- DALI
- CENTRAL BATTERY (C.PRIMALUX) pro neadresovatelné CBS
- CENTRAL BATTERY (C.PRIMALUX-DALI) pro DALI CBS
Konstrukce:
- základna z eloxovaného hliníkového profilu
Standardní výbava svítidla:
- vysoce účinné LONGLIFE LED 5000K (170lm/W) se životností min. 100tis. hodin
- 2 výkonné LED 170lm/W pro osvětlení únikové cesty na podlaze (pouze varianty +2xLED)
- progresivní elektronická jednotka
- LONGLIFE LiFePo4 baterie
- instalační mód
- inteligentní nabíjení baterie
- DIP switch - umožňuje přednastavení výkonu v normálním režimu (stmívání 10-100%) a nouzovém režimu (osvětlení pikto na 2cd/m2 nebo 200cd/m2)
- speciálně vrstvené plexi pro perfektní rovnoměrné osvětlení piktogramu
- signalizační LED a TEST tlačítko
Za příplatek:
- závěsný lankový set obsahující:
- 2 ks nastavitelných závěsů pro nastavení požadované délky závěsu
- 2 ks závěsných lanek dlouhých 0,8 m
- 1 ks síťové přípojovací krabičky na strop s přívodním elektrickým kabelem dlouhým 1,5 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nouzové osvětlení |
|---|---|
| ? Barevná teplota: | 5000 K a více |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| Délka: | 400 mm, 430 mm |
| Šířka: | 79 mm |
| ? Hloubka: | 59 mm |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Materiál: | kov |
| ? Napětí: | 230 V, 24 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 380 |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 5 let |
| Značka: | SEC |
| ? Životnost: | 100 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.