Dekorativní LED žárovka NORDLUX Deco E27 Avra 2 W 1429070
Kód: NL 1429070Detailní popis produktu
Dekorativní LED žárovka Deco E27 Avra dánského výrobce NORDLUX je vhodná do otevřených lustrů, kde svým vzezřením dotvoří konečný vzhled celého svítidla. Žárovka v sobě kombinuje klasický design a pokročilé LED technologie. Její výhodami jsou nízká spotřeba energie a dlouhá životnost.
Žárovka svítí příjemným teplým světlem a vyzařuje v rozsahu 360°.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5701581366183 |
| ? Barevná teplota: | Do 2700 K |
| ? Světelný tok: | 200 lm |
| ? Průměr: | Do 200 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| Výška: | 180 mm |
| ? Barva: | žlutá |
| ? Index podání barev: | > 80 |
| ? Příkon: | 2 W |
| ? Materiál: | sklo |
| ? Patice: | E27 |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Úhel svítivosti: | 360° |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
| ? Životnost: | 15000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář