LED panel Mivvy Slim IP44 115 x 115 mm
Kód: SLM1151153KB SLM1151153KG SLM1151153KW SLM1151154K5B SLM1151154K5G SLM1151154K5W Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vysoce kvalitní vestavné LED světlo Mivvy Slim poskytuje skvělý výkon s rovnoměrným rozptylem světla a dlouhou životností. Nabízíme vám výběr ze dvou barevných teplot světla, teplá bílá (3000K) a neutrální bílá (4000K). Příjemný a rovnoměrný rozptyl světla zajišťuje špičkový italský difuzor D-LightFusion. Tělo světla je z hliníku a můžete si vybrat z několika barevných povrchových úprav. Ať už Mivvy Slim budete chtít použít k osvětlení vašeho interiéru nebo komerčních a kancelářských prostorů, vždy bude toto LED světlo skvělou volbou. Zvýšený stupeň krytí IP44 dovoluje Mivvy Slim použít také jako LED osvětlení koupelny. Kvalitní značkový napájecí zdroj zajišťuje dlouhou životnost bez potíží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová světla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K, 4000 K |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 785 lm, 745 lm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| Šířka: | 115 mm |
| ? Hloubka: | 12 mm |
| Výška: | 115 mm |
| ? Barva: | bílá, černá, šedá |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Index podání barev: | > 80 |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 8 W |
| ? Materiál: | kov |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 20 |
| ? Rodina: | Slim |
| Senzor: | Ne |
| ? Úhel svítivosti: | 120° |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | MIVVY |
| ? Životnost: | 35000 h |
| EAN: | 8595210347073, 8595210347028, 8595210347035, 8595210347042, 8595210347059, 8595210347066 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.