Nástěnná lampička NORDLUX Vico 2612591003
Kód: NL 2612591003Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistická nástěnná lampička Vico 2612591003 výrobce Nordlux je nositelem skandinávské elegance a efektivního designu. Její stínidlo z drážkovaného kovu vytváří zajímavý světelný efekt. Lampička je vybavena USB-C portem pro nabíjení mobilního telefonu nebo jiných přístrojů.
Lampa má otáčecí a naklápěcí stínidlo a díky tomu je možné namířit světlo potřebným směrem. Lampička Vico je ideální jako čtecí lampička k posteli. Přívodní kabel je možné demontovat a lampičku zapojit přímo do zdi. Výhodou je vyměnitelná žárovka s paticí GU10, vhodné žárovky najdete v naší nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5704924027277 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | Do 200 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Délka kabelu: | 1500 mm, odpojitelný |
| Doplňující informace: | Úhel náklonu 90°, úhel natočení 320° |
| Výška: | 150 mm |
| ? Barva: | černá |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | plast, kov |
| ? Maximální příkon: | 5 W |
| ? Napětí: | 220 - 240 V |
| ? Patice: | GU10 |
| ? Rodina: | Nordlux Vico |
| ? Ve studiu: | NE |
| Vypínač: | na svítidle |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.