Stolní lampa NORDLUX Vivienne 2612265003
Kód: NL 2612265003Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní stolní lampě NORDLUX Vivienne 2612265003 dominuje stínidlo potažené přírodní textilií, které je zajímavě kombinováno s kovovou základnou. To svítidlu dodává dekorativní i nadčasový vzhled. Stínidlo z plisované látky jemně rozptyluje světlo a díky tomu lampička Vivienne svítí příjemným světlem a vnáší do místnosti teplo a pohodlí. Svítidlo je ideální jako doplňkové osvětlení do obývacího pokoje nebo do ložnice.
Výhodou je vyměnitelná žárovka s objímkou E27. Tyto žárovky máme také v nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux stolní lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924027147 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Délka kabelu: | 1500 mm |
| Výška: | 480 mm |
| ? Barva: | béžová |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov, textil |
| ? Maximální příkon: | 10 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| ? Rodina: | Nordlux Vivienne |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| Vypínač: | na kabelu |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář