Textilní stolní lampa NORDLUX Takai 2620015018
Kód: NL 2620015018Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní stolní lampičce NORDLUX Takai 2620015018 dominuje stínidlo potažené lněnou textilií, které je zajímavě zkombinováno se základnou z leštěné mosazi. Díky textilnímu potahu lampička svítí měkkým světlem bez oslnění. Svítidlo velmi dobře vynikne v obývacím pokoji, v ložnici i v dalších moderních interiérech.
Výhodou je vyměnitelná žárovka s objímkou E27, tyto žárovky máme také v nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux stolní lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924026706 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Délka závěsu: | 2500 mm, textilní |
| Výška: | 310 mm |
| ? Barva: | béžová |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov, textil |
| ? Maximální příkon: | 15 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| ? Rodina: | Nordlux Takai |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| Vypínač: | na svítidle |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář