Všesměrová LED žárovka Philips CorePro E27
Kód: PH 929002373002Detailní popis produktu
Hledáte spolehlivé a úsporné osvětlení pro každodenní použití? LED žárovky Philips CorePro jsou ideální náhradou za klasické žárovky i halogeny. Představují moderní a energeticky úsporné řešení osvětlení pro domácnosti i komerční prostory. Řada Philips CorePro nabízí kvalitní LED světelné zdroje s dlouhou životností a okamžitý náběh na 100 % výkonu bez blikání.
LED žárovky Philips CorePro jsou vhodné pro každý interiér a osvětlení obývacích pokojů, kuchyní, kanceláří, hotelů, restaurací i obchodních prostor. Vyberte si kvalitní LED osvětlení Philips a snižte náklady na energii při zachování vysokého světelného komfortu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 8719514346697 |
| ? Barevná teplota: | 4000 K |
| ? Světelný tok: | 3452 lm |
| ? Průměr: | Do 200 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| Doplňující informace: | bílá matná |
| Výška: | 165 mm |
| ? Barva: | bílá |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Index podání barev: | CRi 80 |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 23 W |
| ? Materiál: | sklo |
| ? Napětí: | 220 - 240 V |
| ? Patice: | E27 |
| Prodejů: | 430 |
| ? Energetická třída: | D |
| ? Úhel svítivosti: | 300° |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | PHILIPS žárovky |
| ? Životnost: | 15000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.