Křišťálové LED hvězdné nebe
Kód: LE KOM-012001-30 LE KOM-012001-20 LE KOM-012001-10 LE KOM-010001-10 LE KOM-010001-20 LE KOM-010001-30 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Proměňte interiér v jedinečný prostor plný elegance, klidu a světelné atmosféry. Křišťálové LED hvězdné nebe spojuje moderní LED technologii s luxusním vzhledem broušených křišťálů a vytváří působivý světelný efekt připomínající skutečnou noční oblohu. Jemně zářící body rozprostřené po stropě navozují pocit relaxace, harmonie a výjimečného komfortu.
Křišťálové LED hvězdné nebe je dekorativní osvětlovací systém využívající LED světelné body doplněné o křišťálové zakončení. LED technologie zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie, dlouhou životnost a minimální zahřívání. Křišťálové prvky zvyšují estetickou hodnotu instalace a přispívají k luxusnímu vzhledu celého prostoru.
Křišťálové LED hvězdné nebe ideální volbou pro wellness, sauny, ložnice, hotelové interiéry i reprezentativní obytné prostory. Křišťálové prvky dodávají světlu exkluzivní třpyt a elegantní hloubku. Výsledkem je nejen dekorativní osvětlení, ale také výrazný designový prvek, který zaujme na první pohled a přináší jedinečné spojení světla, elegance a emocí. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí vytvořit výjimečnou atmosféru klidu, relaxace a moderního stylu. Dopřejte si světelný zážitek, který okouzlí každý den.
Můžete si vybrat ze tří variant podle počtu křišťálů. Set s 10ks křišťálů je vhodný pro plochu zhruba 6 m2, set s 20ks křišťálů pro 10 m2 a set s 30ks křišťálů pro 12 m2.
Nabízíme vám dvě verze sady:
- mikro LED s kabely o délce 0,25 m a koncovkami syscon pro snadné napojení na vlastní průběžnou kabeláž
- mikro LED s kabely o délce 6 m pro napojení na zdroj
Sady obsahují:
- chromové koncovky s křišťály a instalačními hmoždinkami
- mikro LED moduly s kabely o délce 0,25 m a koncovkami syscon nebo mikro LED moduly s kabely o délce 6 m
- napájecí zdroj
Délku kabelů, barevnou teplotu světla (2700, 3000, 4000, 5000 K) a provedení koncovek s křišťály (chrom, matný chrom, mosaz, zlatá, nerez, nikl, bílá) je v případě zájmu možné upravit podle požadavku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hvězdné nebe |
|---|---|
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 7,2 W, 14,4 W, 21,6 W |
| ? Materiál: | plast, kov, sklo |
| ? Napětí: | 24 V |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 40 |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | LEDECO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.