Nástěnné svítidlo NORDLUX Virelle 50
Kód: NL 2610241003 NL 2610241035 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nástěnné svítidlo Virelle 50 značky Nordlux je díky vyššímu stupni krytí IP44 ideální jako funkční a zároveň dekorativní osvětlení koupelny. Je vybaveno žebrovaným difuzorem, který změkčuje světlo, proto svítidlo Virelle 50 vydává příjemné, měkké světlo. Při instalaci si můžete zvolit mezi bílým světlem (3000 K) a studeným bílým světlem (4000 K) a tím přizpůsobit typ osvětlení vlastním potřebám.
Svítidlo má zabudovanou 12W LED žárovku, kterou můžete stmívat pomocí nástěnného vypínače. Výhodou je vysoká životnost, až 35 tisíc hodin i vysoká kvalita světla (RA90), která zajišťuje přesné podání barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux světla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | 5704924025969 |
| ? Barevná teplota: | 3000/4000 K |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1120 lm |
| ? Průměr: | Do 200 mm |
| ? Stmívatelné: | Ano |
| Výška: | 500 mm |
| ? Barva: | černá, mosaz |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Materiál: | plast, kov |
| ? Maximální příkon: | 12 W LED |
| ? Napětí: | 220 - 240 V |
| ? Rodina: | Nordlux Virelle |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Úhel svítivosti: | 150° |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
| ? Životnost: | 35 000 h |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.