Stmívatelné stropní LED svítidlo CITADELA IP44 s transparentním límcem
Kód: OS CIT50501 OS CIT50509 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
CITADELA je designové stropní LED svítidlo, které propojuje luxusní dekorativní vzhled s precizním technickým zpracováním. Vychází z osvědčené řady CARINA, kterou posouvá do elegantnější roviny křišťálový límec. Zde vám nabízíme LED svítidlo CITADELA s transparentním křišťálovým límcem a bílou ocelovou montážní základnou. Základem svítidla je stínidlo z ručně foukaného třívrstvého matovaného skla TRIPLEX OPAL. CITADELA je svítidlo, které poskytuje měkké, rovnoměrné a neoslňující světlo a vysoký vizuální komfort. Je ideální pro moderní interiéry i reprezentativní prostory. Získáte spolehlivé LED svítidlo, které vám bude poskytovat kvalitní osvětlení s důrazem na vysokou estetickou hodnotu.
V tomto případě se jedná o stropní LED svítidlo CITADELA, které navíc nabízí možnost stmívání systémem DALI. Můžete si vybrat ze dvou velikostí o průměru o průměru 420 a 540 mm. K dispozici jsou vám také varianty s teplou nebo neutrální bílou barvou světla - 3000 K nebo 4000 K. Moderní LED modul zajišťuje dlouhou životnost 100 000 hodin. Díky krytí IP44 je svítidlo vhodné nejen do obytných místností, ale i do koupelen, chodeb, hotelových interiérů nebo komerčních prostor.
Stropní LED svítidlo CITADELA dodáváme také ve verzi s kouřovým křišťálovým límcem, kterou naleznete na této stránce v podobných produktech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K, 4000 K |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 2760 lm, 2640 lm, 3650 lm, 5340 lm, 5120 lm, 3490 lm |
| ? Průměr: | 401-800 mm |
| ? Stmívatelné: | Ano |
| Doplňující informace: | Sklapovací držáky |
| Výška: | 70 mm |
| ? Barva: | bílá, čirá |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Index podání barev: | min. 80 |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 32 W, 49 W, 26 W |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 50 |
| Senzor: | Ne |
| ? Energetická třída: | D |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 5 let |
| Značka: | OSMONT |
| ? Životnost: | 100 000 h |
| ? Stmívání: | Stmívatelné protokolem DALI. Nutná je vhodná příprava - 5žilý kabel. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.