Stolní lampa Boogie Halo Design
Kód: HD 747511 HD 747535 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kovová stolní lampa Boogie značky Halo Design zaujme elegantním tvarem stínidla ve tvaru kopule. Lampička je stylovým osvětlením na čtecí stolek v obývacím pokoji nebo na noční stolek v ložnici. Stolní lampa svítí příjemným rozptýleným světlem, které v místnostech vytváří přívětivou atmosféru. Lampička je k dispozici v několika moderních barvách a je vhodná především do menších prostor. Výhodou je vyměnitelná žárovka s paticí G9, která je také v naší nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do hotelu a restaurace |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | Do 200 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| Doplňující provedení: | mosaz |
| Výška: | 250 mm |
| ? Barva: | černá, mosaz, zelená |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Materiál: | kov |
| ? Maximální příkon: | 25 W |
| ? Patice: | G9 |
| ? Rodina: | Boogie |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HALO DESIGN |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.