Halo Design stmívatelná LED žárovka COLORS G9 1-2-3 step
Kód: HD 935390Související produkty
Detailní popis produktu
U stmívatelné LED žárovky výrobce Halo Design je možné regulovat svítivost ve třech krocích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5705639935390 |
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K |
| ? Průměr: | Do 200 mm |
| ? Stmívatelné: | Ano |
| Doplňující informace: | 410/210/100 lm, 500/250/100 lm, 700/350/150 lm |
| Výška: | 50 mm, 70 mm |
| ? Maximální příkon: | 5 W LED, 7 W LED |
| ? Napětí: | 230 V |
| ? Patice: | G9 |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HALO DESIGN |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.