Stropní LED svítidlo Halo Design Straight IP44
Kód: HD 719853Detailní popis produktu
Stropní LED svítidlo Halo Design Straight v nadčasovém tvaru s vyšším stupněm ochrany IP44 Vám dodá dostatek světla do vlhčích prostor pro osvětlení koupelny či WC. Své uplatnění nalezne, ale i jako osvětlení v předsíni, šatně nebo i pracovně. Difuzor obepíná rámeček v nadčasové bílé barvě, svítidlo tak jemně splyne s Vaším interiérem a nijak ho nenarušuje.
Disponuje integrovanými LED zdroji s teplou barvou světla 3000K s dlouhou životností, bude Vám tak dělat společníka po mnoho let. Na bílém stropě je velice elegantní i ve zhasnutém stavu a to vše za velmi příznivou cenu vzhledem ke značkové kvalitě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5705639719853 |
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 800 lm, 1600 lm |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Hloubka: | 60 mm |
| ? Barva: | bílá |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 24 W, 12 W |
| ? Materiál: | plast |
| ? Napětí: | 230 V |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 80 |
| ? Rodina: | Straight |
| ? Ve studiu: | NE |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HALO DESIGN |
| EAN: | 5705639719853, 5705639719846 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.