Závěsné LED svítidlo Osmont CITADELA LE IP40 s transparentním límcem
Kód: OS CIT50518 OS CIT50018 OS CIT50526 OS CIT50524 OS CIT50026 OS CIT50024 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Závěsné LED svítidlo CITADELA LE od české značky OSMONT představuje spojení moderní LED technologie, precizního českého sklářství a poutavého designu. Příjemně měkké a rovnoměrné osvětlení bez nežádoucího oslnění zajišťuje ručně vyráběné třívrstvé skleněné stínidlo TRIPLEX OPAL s jemně matovaným povrchem. Luxusní vzhled dodává svítidlu dekorativní křišťálový límec, který podtrhuje jeho reprezentativní charakter. Minimalistický lankový závěsný systém LE (SELV) s bezkabelovým řešením nechává vyniknout samotnému svítidlu a vytváří čistý architektonický dojem.
Zde vám nabízíme svítidlo CITADELA LE s čirým křišťálovým límcem a bílou základnou. Můžete si vybrat ze dvou rozměrů o průměru 420 a 540 mm, několika výkonových variant a také z variant s teplou bílou barvou světla 3000 K nebo s neutrální bílou barvou světla 4000 K. V nabídce našeho eshopu najdete také verzi svítidla CITADELA LE s kouřovým křišťálovým límcem a černou základnou.
Díky LED technologii se skvělou životností 100 000 hodin, vysoké kvalitě zpracování a krásnému reprezentativnímu designu je svítidlo ideální volbou pro moderní interiéry, reprezentativní vstupní haly, hotelové prostory, restaurace i stylové rezidenční projekty. CITADELA LE přináší kvalitní osvětlení a estetický prvek, který přirozeně upoutá pozornost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K, 4000 K |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| ? Světelný tok: | 2380 lm, 3460 lm, 5010 lm, 3610 lm, 2480 lm, 4800 lm |
| ? Průměr: | 401-800 mm |
| ? Stmívatelné: | Ne |
| ? Délka závěsu: | 1000 mm |
| Doplňující informace: | Sklapovací držáky |
| Výška: | 70 mm |
| ? Barva: | bílá, čirá |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Index podání barev: | min. 80 |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 32 W, 25 W, 46 W |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 60 |
| Senzor: | Ne |
| ? Energetická třída: | D |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 5 let |
| Značka: | OSMONT |
| ? Životnost: | 100 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.