Závěsné stmívatelné LED2 svítidlo MOON 60 CRI90 přímé/nepřímé svícení
Kód: L2 3274971DT L2 3274971D Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné LED svítidlo MOON od značky LED2 s přímým i nepřímým svícením. Představuje moderní řešení osvětlení pro současné privátní i komerční interiéry. Díky svému čistému kruhovému designu s jemným límcem působí nadčasově a snadno zapadne do současných interiérů – od domácností až po reprezentativní komerční prostory. Elegantní závěsné provedení působí lehkým dojmem a zároveň bude vytvářet výrazný designový prvek například nad jídelním stolem, v obývacím pokoji, kanceláři nebo recepci.
Svítidlo vytváří rovnoměrné a příjemné neoslňující osvětlení s vysokým indexem podání věrohodnosti barev CRI90. Integrovaný LED zdroj zajišťuje vysokou účinnost, dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie. Speciálně navržená konstrukce poskytuje přímé i nepřímé vyzařování světla a tak vytváří luxusní efekt světelné aury kolem svítidla. Díky 3CCT přepínači si při instalaci můžete nastavit barevnou teplotu světla od teplé bílé až po neutrální bílou - 2700 K, 3000 K, 4000 K.
Zde vám nabízíme závěsné svítidlo MOON s průměrem 600 mm a světelným tokem 3500 + 700 lm. Můžete si vybrat z několika povrchových provedeních – bílá, černá, niklová, broušená zlatá a velmi elegantní provedení v kombinaci černá/champagne. Nabízíme varianty s možností stmívání systémem TRIAC nebo DALI a můžeme vám dodat také varianty s inteligentním stmíváním Dali TW, Casambi TW nebo Zigbee TW.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Barevná teplota: | 2700 - 3000 K, 4000 K |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 3500 + 700 lm |
| ? Průměr: | 401-800 mm |
| ? Stmívatelné: | Ano |
| Výška: | 70 mm |
| ? Barva: | bílá, černá, zlatá, nikl |
| ? Zdroj je součástí: | Ano |
| ? Index podání barev: | > 90 |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Příkon: | 50 + 10 W |
| ? Materiál: | plast, kov |
| ? Napětí: | 220 - 240 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 70 |
| Senzor: | Ne |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Úhel svítivosti: | 160 ° |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 5 let |
| Značka: | LED2 |
| ? Životnost: | 50 000 h |
| ? Stmívání: | DALI/PUSH STMÍVÁNÍ (DALI nutná 4-5 žilová instalace a inteligentní ovládání / PUSH nutná 3-4 žilová instalace a tlačítko 1/0), TRIAC STMÍVÁNÍ (nutná 2-3 žilová instalace se stmívačem pro LED žárovky/drivery) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.