Závěsné světlo NORDLUX Pop
Kód: NL 2213623003Související produkty
Detailní popis produktu
Stylové závěsné svítidlo NORDLUX Pop s hrubým, matným povrchem a mosazným topem stínidla. Toto zpracování se přibližuje industriálnímu designu. Horní část stínidla je zde ozvláštněna mosazným prvkem, který dodá svítidlu na originalitě. Ideální společník pro osvětlení obývacího pokoje nebo nad jídelní stůl, využití najde i pro osvětlení stylových kaváren.
Doplňte žárovkou s paticí E27, zvolit můžete i stmívatelnou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924012327 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Průměr: | 201-400 mm |
| ? Stmívatelné: | Se stmívatelnou žárovkou |
| ? Délka závěsu: | 2000 mm |
| Výška: | 200 mm |
| ? Barva: | černá |
| ? Zdroj je součástí: | Ne |
| ? Led součástí: | Ne |
| ? Materiál: | plast, kov |
| ? Maximální příkon: | 40 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | E27 |
| Prodejů: | 40 |
| ? Rodina: | Nordlux Pop |
| Senzor: | Ne |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 2 roky |
| Značka: | NORDLUX |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář