Stropní zápustné LED nouzové svítidlo SEC STELAR-V
Kód: 345-B-001-04-00-01 345-B-002-04-00-01 345-B-004-04-00-01 345-B-005-04-00-01 345-B-010-00-00-01 345-B-011-00-00-01 345-B-012-00-00-01 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
LED nouzové svítidlo v elegantním designu k zapuštěné stropní montáži. Svítidlo je zkonstruované k doplnění plexi s piktogramem, který označuje směr úniku. Je určené pro netrvalé/trvalé (NM/M) nebo centrální (C) napájení a je dostupné ve verzích:
- AUTOTEST (-AT)
- DALI
- CENTRAL BATTERY (C.STELAR) pro neadresovatelné CBS
- CENTRAL BATTERY (C.STELAR-DALI) pro DALI CBS
Konstrukce:
- plastové těleso s pružinami pro jednoduchou montáž do stropu
- plexi s piktogramem není součástí balení svítidla a musí být objednané zvlášť
Standardní výbava:
- vysoce účinné LED (170lm/W, 5000K) s životností min.100000h
- progresivní elektronická jednotka
- LONGLIFE LiFePo4 baterie
- instalační mód (ochrana baterie)
- inteligentní nabíjení baterie
- signalizační LED a TEST tlačítko
Za příplatek:
- speciální vrstvené závěsné plexi pro rovnoměrné osvětlení piktogramu v celé jeho ploše (plexi musí být objednané samostatně podle požadovaného piktogramu)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nouzové osvětlení |
|---|---|
| ? Barevná teplota: | 5000 K a více |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Délka: | 300 mm |
| ? Hloubka: | 41 mm |
| Výška: | 170 mm |
| ? Led součástí: | Ano |
| ? Materiál: | plast |
| ? Montážní otvor: | Ø 75 mm |
| ? Napětí: | 230 V |
| Otáčecí: | Ne |
| ? Patice: | LED |
| Prodejů: | 30 |
| ? Ve studiu: | NE |
| Výklopné: | Ne |
| ? Záruka: | 5 let |
| Značka: | SEC |
| ? Životnost: | 100 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.